Narlife Ara Tatil Big Builders (4-6 Yaşlar)

.

ETKİNLİK ADI:  Narlife Ara Tatil Big Builders Etkinlikleri

TARİH: 11 Nisan Pazartesi ve 15 Nisan Cuma

SAAT: 11:00- 11:45 arası

YER: Narlife Sosyal Tesis

SEVİYE: Okul öncesine gider 2016 ve 2017 doğumlu kız ve erkek öğrenciler için uygundur.

Son kayıt: 8 Nisan (Kontenjan ilk kayıt olacak 8 çocuk ile sınırlıdır)

SORULARINIZ İÇİN: 0216 706 10 17 veya 0530 418 50 12 (whatsapp hattı)

ÜCRET: 150 TL (KDV Hariçtir)

ETKİNLİK HAKKINDA:

Okul öncesi programımız Bir Builders, oyun temelli bir programdır ve programın birincil hedefi, yaratıcılığı ve bağımsız problem becerilerini geliştirmektir. Bu programda öğrencilerimiz etkinlikte başka bir konu öğrenip, onlara temin edeceğimiz K’NEX® ve benzeri yapı oyuncaklarından oluşan özel kitlerle, öğrendikleri konularla ilintili 3 boyutlu modeller inşa edecekler.

2 etkinlikten oluşan ara tatil programında çocuklarla anfibi hayvanları işleyeceğimiz etkinlikte kurbağa, denge kavramını konuşacağımız etkinlikte ise tahterevalli yapacağız.

KİTLER:

Atölye Sırasında Temin Ettiğimiz Kitler:

Yüz Yüze atölyelerde kullandığımız kitler; müfredatlarımızı uygulamamız için gerekli K’nex Kids® parçaları ve atölye sırasında bu parçaları hızlıca bulmanıza imkan veren özel bir düzenleyiciden oluşur. Bu kit öğrencilerin olmaz, her atölye sonunda öğrenciler kitleri atölyede bırakır dolayısıyla ekstra bir kit ücreti yoktur.

  Kayıt olma işleminin ilk adımı olarak aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz. Formunuzu takiben gönderilecek olan konfirmasyon ve banka bilgileri ile eft/havale yapıp kaydınızı kesinleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz..:)

  Ücret:
  Pazartesi ve Cuma 2 seans olarak gerçekleşecek Big Builders etkinliğine katılım bedeli;150 TL(fiyatlara Kdv dahil değildir, kardeşli katılımda çocuklardan birine %10 indirim uygulanır)

  Kişisel verilerin kullanımına ilişkin sitede yazılı bilgilendirmeyi okudum, anladım. Belgeleri okumak için tıklayın.

  GENEL BİLGİLER VE İPTAL/İADE KOŞULLARI:

  • Etkinlikler süresince hem eğitmenlerimiz hem öğrencilerimiz maskeli olacaktır.
  • Etkinlilk başlangıcından önce Covid 19 sebebi ile katılım engeli oluşan ailelere, hastane raporlarını sunmalarına takiben yatırmış oldukları tüm kayıt ücreti geri ödenecektir.
  • Genç Mühendislerden kaynaklı herhangi bir iptal halinde telafi önerileri sunulacaktır, aksi takdirde kaçırılan gün/etkinlikler için herhangi bir telafi bulunmamaktadır.
  • Etkinliklerimize katılan öğrencilerden ve/veya eğitmenlerden herhangi birine Covid-19 pozitif tanısı konulması durumunda öğrenci/eğitmen izleme alınacak, etkinlikler devam edecektir.
  • Etkinlikler sırasında oluşabilecek acil durumlarda öğrencinin aile yakını aranacaktır.

  DİĞER BİLGİLER:

  * e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in  temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren bir global eğitim firmasıdır.

  * e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve yüz yüze veya canlı online olarak gerçekleştirdiğimiz e² atölyelerinde verilir.

  * e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biridir. AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Konuyla ilgili detaylara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

  × Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?