Görüntü Rıza Beyanı

Çocuğumun, e² Genç Mühendisler(e² Young Engineers) etkinliklerinden elde edilen ses kayıtlarının, video kayıtlarının ve fotoğraflarının (bundan sonra topluca “Kayıtlar” olarak anılacaktır)promosyon, ticari veya başka türlü olarak, The Decade Group-Young Engineers LTD ve Young Engineers’a bağlı yetkili bayi şirketler  (“Young Engineers ve bayileri”) ile Tremar Organizasyon ve Danışmanlık LTD. ŞTİ tarafından her türlü medyada sınırsız olarak kullanılabilmesini kabul ediyorum.

Young Engineers ve bayileri ile Tremar Organizasyon ve Danışmanlık LTD. ŞTİ bundan sonra etkinlik ile ilgili olarak elde edilen tüm bu kayıtları sonsuza dek her türlü medyada kullanmaya, yayımlamaya, oynatmaya, göstermeye, çoğaltmaya ve/veya kamuya sunmaya yetkilidir.

Young Engineers ve bayileri ile Tremar Organizasyon ve Danışmanlık LTD. ŞTİ’nin benim onayım alınmaksızın bu kayıtları kullanabileceğini, kayıtlarda silme, kesme veya diğer modifikasyonlar ile kullanma, değişiklik yapma hakkına sahip olacağını biliyorum ve bu konudan dolayı bir sıkıntı duymuyorum. Ayrıca bu kayıtların kullanımı ve çocuğumun kayırlardaki görünümünden herhangi bir maddi bir kazanç elde etmeyi beklemiyorum.

Adı Soyadı:

× Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?