Başarımıza Ortak Olacak Bayiler Arıyoruz!

.

EĞİTİMİN GELECEĞİNE HOŞGELDİNİZ

Bizler, e² Young Engineers olarak, 4-15 yaş arası çocuklara  fen bilimleri,  teknoloji,  mühendislik ve matematiğin (STEM) temellerini  eğlendirerek  öğreten  ve sevdiren global bir eğitim firmasıyız.

Dünya’da 43 ülkede 150’den fazla bayi  tarafından uygulanan ödüllü  iş modelimizi yürütecek,  Türkiye  genelinde başarımıza ortak olacak bayiler arıyoruz.

Bayimiz seçtiği bölgede, anlaştığı eğitim kurumları ve merkezlerde e² Young Engineers programlarının yürütülmesini yönetecek; bunu yaparken de uzun soluklu, sürdürülebilir müfredatımıza, özel olarak tasarlanmış kitlerimize, son derece detaylı atölye planlarına, her model için özel olarak hazırlanmış yönergelere ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş profesyonel iş kılavuzlarına erişimi olacaktır.

Sıfırdan başlamanıza gerek yok!

Bir defaya mahsus makul bir başlangıç yatırımı, son derece düşük sabit giderler, merkez tarafından sağlanan pazarlama, yönetim, satış, personel ve operasyon  desteği başarılı bir işletme kurmanıza yardım edecek, uygulama kolaylığı sayesinde çok hızlı bir şekilde işe başlayabileceksiniz.

İşletmenizin gelirlerini artırmak ve karşılaşabileceğiniz satış risklerini  düşürmek için devreye sokabileceğiniz yan programlarımız size işinizde büyük avantajlar sağlayacak.

Hakkımızda

 • 2011 yılında Youth Business International tarafından verilen ‘’En İyi Girişim Ödülü’’nü alan  iş modelimiz, eğlenceyi ve uygulamalı eğitimi aynı anda veren bir öğrenme deneyimi sunuyor.
 • 250’den fazla model yapılabilen kitlerimiz, AR-GE ekibimiz tarafından programlarımıza özel olarak  tasarlandı.
 • Cooperative Advancement Merkezi’nin yaptığı kapsamlı araştırmalar, programlarımıza düzenli katılan öğrencilerin okulda gördükleri fen derslerinde diğer öğrencilere göre daha yüksek puanlar aldıklarını gösteriyor.
 • e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biridir. AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Konuyla ilgili detaylara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bayilik Adımları

 1. Adım: Aşağıdaki kısa formu doldurup bizimle paylaşın.
 2. Adım: Sizi arayalım. Yapacağımız telefon görüşmesinde uzmanlık alanlarınız, kaynaklarınız ve beklentilerinizle ilgili sohbet ederken e² Young Engineers bayiliğinin sizin için ne kadar doğru olduğunu değerlendirelim.
 3. Adım: Yüz yüze görüşelim. İş modelimizin detaylarını ve deneyimlerimizi aktaralım, sorularınıza cevap verelim.
 4. Adım: Yapacağımız gizlilik sözleşmesinin ardından detaylı finansal analizlerin üstünden birlikte geçelim.
 5. Adım: Sizi yurt dışı merkezimizle tanıştırıp bayilik sözleşmesini paylaşalım.

  Başvuru için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. İlginiz için teşekkür ederiz 🙂

  × Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?