e² Özel Günler

.

Lego® ile Özel Günler

Doğum Günü Partileri

Çocukların LEGO®’yla oynamaya bayıldıkları bir gerçek! Peki doğum günlerinde de hem eğlenecekleri hem de yeni bir şeyler öğrenecekleri bir gün geçirmelerini ister misiniz? e² Genç Mühendisler her yaştan çocuk için LEGO® kitleri hazırlayarak, çocuklara kendi tasarladıkları modellerle oynama fırsatı veren, özel günlere uyarlanmış eğlenceli ve öğretici bir Lego® ile Özel Günler  atölyesi sunuyor.

Siz bize çocuğunuzun ilgi alanlarını, sevdiği araç gereçleri söyleyin, biz de ona ve arkadaşlarına hoşlarına gideceği şeyi inşa etme fırsatı verirken, konuyla ilgili merak edebileceklerini öğretelim!

Özel Aile Günleri

LEGO®’nun farklı yaş gruplarını bir araya getirerek nesiller arasında köprü kurabilen eğlenceli bir uğraş olduğu gerçeğinden hareketle, çocukların anne ve babalarıyla ve/veya büyükanne ve büyükbabalarıyla birlikte katılacakları etkinlikler yapıyoruz.

Büyükanne ve büyükbabaların torunlarıyla beraber oynayacakları doğru oyunu bulmak kimi zaman zor olabiliyor. Halbuki torunlarla LEGO® oynayarak geçirecekleri birkaç saatten daha keyifli ne olabilir?

İhtiyacınıza göre kurgulayacağımız bu özel günlerde aileler beraber eğleniyor, beraber öğreniyor! Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin!

× Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?