Kayıt Ol_Tek Seferlik Özel Atölye

.

  Kayıt işleminin ilk adımı olarak aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz. Formunuzu takiben gönderilecek olan konfirmasyon ve banka bilgileri ile eft/havale yapıp kaydınızı kesinleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

  Etkinlik Detayları:
  İçerik:7-11 Yaş Özel Yılbaşı Atölyesi
  Tarih: 1 Ocak, Cuma
  Saat: 12.00-13.00 veya 14:30-15.30 olarak 2 seans gerçekleşecektir. Çocuğunuzun yaşına uygun olan seans tarafımızdan seçilip size etkinlikten 1 gün önce bildirilecektir.
  Ücret: 700 TL + KDV (Normalde 790 TL + KDV tutacakken90 TL+KDV atölyebedeli etkinlik kampanyası kapsamında alınmayacaktır. Etkinlik kit bedelinin içinde verilecektir. Yurtiçi kargo ile yapılacak kit gönderimi alıcı ödemeli olarak yapılacaktır.)
  Yer: Zoom üzerinden Canlı Online gerçekleşecektir.

  Sizin:

  Çocuğunuzun:

  e² Genç Mühendisler'in, organizasyonun reklamı veya tanıtımı amacıyla etkinlik sırasında video ve/veya fotoğraf çekmesine ve yayınlamasına izin veriyorum. Not: Önceden izin alınmadıkça fotoğrafta çocukların ismi belirtilmeyecektir.

  Kişisel verilerin kullanımına ilişkin sitede yazılı bilgilendirmeyi, mesafeli satış sözleşmesini ve şartlar ile iade koşullarını okudum, anladım. Belgeleri okumak için tıklayın.

  × Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?