Yüz Yüze Play Power Yaz Programı (Maltepe /4-6 Yaşlar İçin)

.

ETKİNLİK ADI: Yüz Yüze STEAM Yaz Programı

TARİH:

1.Dönem: 3-21 Temmuz

2.Dönem: 24 Temmuz-11 Ağustos

3.Dönem: 14 Ağustos- 1 Eylül

SEVİYE:  4-6 yaş arası öğrenciler için uygundur. Programlarımıza ilk defa katılacak öğrenciler ve hali hazırda kış programlarımıza gelen öğrencilerimiz katılabilir.

LOKASYON/ GÜN/ SAATLER:

*Programımız en fazla 8 kişilik gruplarla, Maltepe Pamukspor Kulübündeki merkezimizde gerçekleştirilmektedir.

Her dönem haftada 2 gün x 3 hafta : 6 atölyeden oluşmakta olup. Salı ve Perşembe günleri 10:30-12:30  saat aralığında gerçekleşecektir.

ÜCRET:

1 Dönemlik ( 3 Hafta-6 Gün) Dönem Ücreti (Kdv Hariç): 1.920 TL (kdv hariç)

Günlük katılım: 400 TL (kdv hariç)

*Her gün inşa ve konuyla bağlantılı yaratıcı oyun/deney kısmını içeren 2 saatten oluşur. Dileyen veliler sadece 10:30-11:30 arasındaki inşa kısmına katılabilir. Kısa katılımda dönemlik ücret 1.440 TL, günlük katılım ise 300 TL’dir. (fiyatlar kdv hariçtir)

ğretim görevlilerine  eğitim bedeli üzerinden %10 indirim uygulanmaktadır. Öğretim görevlisi iseniz, lütfen ödeme mailini aldığınızda belgenizi ibraz ederek bize bilgi veriniz.

*%10 kardeş indirimi mevcuttur.

SORULARINIZ İÇİN: 0543 452 48 99 (whatsapp hattı)

Kayıt Ol

ETKİNLİK HAKKINDA:

Lego®, K’nex®, tasarım ve oyunlarla dolu harika bir tatil programı  çocuklarınızı bekliyor.

Bu program Lego® ve benzeri yapı oyuncaklarıyla modeller inşa ederek ve bunlarla deneyler yaparak çocuklara STEM ile ilgili çeşitli konuları öğretmeye odaklanan heyecan verici bir tatil programıdır. Kış programının yapılandırılmış yapısının tatile özel olarak yaratıcılık, inovasyon ve eğlenceli oyunlarla zenginleştirildiği program hem eğlenceli hem de eğitici olacak şekilde tasarlanmıştır.

Programın 1 dönemi 6 günden oluşur ve her gün STEM ile ilgili farklı bir temaya odaklanır. Her gün, o günün temasıyla ilgili modeller inşa etme etrafında yapılandırılır ve çocuklar yaratıcı olmaya ve tasarımlarını denemeye teşvik edilir.

Program, model oluşturmanın yanı sıra takım çalışması ve iletişim becerilerini geliştiren sosyal oyunlar ve etkinlikler içerir. Bu aktiviteler eğlenceli ve ilgi çekici olacak şekilde tasarlanırken aynı zamanda çocukların önemli sosyal ve duygusal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. az Programı, kış dönemi programlarından farklı modeller içerir. Programlarımıza ilk defa katılacak öğrenciler ve hali hazırda kış programlarımıza gelen öğrencilerimiz katılabilir.

DİĞER BİLGİLER:

* e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in  temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren global bir eğitim firmasıdır. 

* e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve e² atölyelerinde verilir.

* e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biridir. AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Konuyla ilgili detaylara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?