4-12 Yaş Özel Yılbaşı Atölyesi

.

ETKİNLİK ADI: 4-12 Yaş Özel Yılbaşı Atölyesi

TARİH: 28 Aralık, Cumartesi

YERLER / SAATLER:

Ataşehir (Minicim Akademi) Seansları: 

  • 4-6 Yaş: 11:00-11:45 (5 kişilik kontenjan kalmıştır.)
  • 7-12 Yaş: 12:15-13:30 (4 kişilik kontenjan kalmıştır.)
  • 7-12 Yaş: 14:00-15:15 (6 kişilik kontenjan kalmıştır.)

Maltepe (Malte Business Center) Seansları:

  • 4-6 Yaş: 14:00-14:45 (5 kişilik kontenjan kalmıştır.)
  • 7-12 Yaş: 16:15-17:30 (5 kişilik kontenjan kalmıştır.)

SEVİYE: 7-12 yaş arası öğrenciler için uygundur. 4-6 yaş ve 7-12 yaş için 2 farklı atölye içeriği uygulanacaktır.

ÜCRET: 1 atölyeden oluşan özel etkinliğimizin ücreti 100 TL+KDV’ dir. 3 kişi ve üstü grup kayıtlarında %20 indirim mevcuttur. (Lütfen kayıt sırasında belirtin)

NOT: Atölye kapasitesi toplam 8 kişidir. 

Satın Al

ETKİNLİK HAKKINDA:

28 Aralık Cumartesi günü Ataşehir ve Maltepe’deki merkezlerimizde gerçekleşecek olan Yılbaşı Atölyelerimiz katılımcılarımızı K’nex®  (4-6 yaşta) ve LEGO® (7-12 yaşta) ile  yaratıcı olmaya teşvik edip, onları bilim, teknoloji, mühendislik ve matematiğin (STEM) temel kuralları ile buluşturacak.

Yılbaşına Özel  atölyemizde 4-6 yaş arası öğrencilerimiz ailenin ve bir arada olmanın önemine dair kısa bir teorik anlatımının ardından onlara temin edeceğimiz KNEX® kitleri ile “Kutlama Masası” inşa edecekler.

7-12 yaş arası öğrencilerimiz ise, basınç ve yüzey alanı ilişkisini işleyeceğimiz kısa bir teorik anlatımının ardından onlara temin edeceğimiz özel motorize LEGO® kitleri ile “Noel Babanın Kızağını” inşa edecekler.

Çocuklar bu atölyeler sırasında hem çok eğlenecekler hem de öğrenecekler.

DİĞER BİLGİLER:

* e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in  temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren bir global eğitim firmasıdır.

* STEM: İngilizce; Science (Fen), Technology ( Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics ( Matematik) ‘in baş harflerini temsil etmektedir. Çocuklara erken yaşta bu alanları sevdirmeyi amaçlayan, konulara bütünsel ve uygulamalı olarak öğretildiği bir eğitim yaklaşımıdır.

* e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve e² atölyelerinde verilir.

* e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biridir. AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Konuyla ilgili detaylara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?