Online Play Machines (7-12 Yaşlar İçin)

.

ETKİNLİK ADI: Online Play Machines STEM Programı/Play Machines

TARİH: 5 Ekim’den itibaren 5 atölye (haftada 1 gün)

GÜN/ SAAT/TEMA:  

Her Çarşamba 17:00-18:00

Her Perşembe 17:00 – 18:00

Her Cuma 17:00 – 18:00

Her Cumartesi 11:00-12:00

Her Cumartesi 12:30 – 13:30

Her Cumartesi: 16:00- 17:00

*Müfredatı talep ediniz.

YER: Online atölyelerimiz Zoom Platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

SEVİYE: 7-12 yaş arası öğrenciler için uygundur. Daha önce Bricks Challenge Programında en az 1 kur bitirmiş küçük yaşlar da katılabilir.

ÜCRET:  Play Machines kiti ve 5 Online Atölye içeren paket ücretimiz 1.000 TL KDV dir.

*Bir atölye sırasında tek kitten 1 model yapılabilir. Aynı aileden 2 kit alınması durumunda toplam bedele %10 kardeş indirimi uygulanır. Şayet aynı evden yaşları yakın 2 kardeş tek kiti paylaşarak atölyeye aynı seansta katılmak isterlerse, 2.çocuk için 200 TL+KDV, farklı seanslarda katılmak isterlerse 2. çocuk için 400 TL+KDV fark ödenmesi gerekmektedir. 

*Arkadaşınızla birlikte katılarak hem kendiniz hem onun için 40 TL’lik bir indirim sahibi olabilirsiniz.

*6 yaştan küçük kardeşlerin atölye sırasında ağabey/ablalarının yanlarında olmaları derse katılan öğrencilerimizin dikkatini dağıtabilir. Bu konuda hassasiyetinizi rica ediyoruz.

*Sağlık çalışanlarına eğitim bedeli üzerinden %10 indirim uygulanmaktadır. Sağlık çalışanı iseniz, lütfen ödeme mailini aldığınızda belgenizi ibraz ederek bize bilgi veriniz.

*Kitlerin kargolandığı takdirde İstanbul içi için 25 TL, İstanbul dışı için 35 TL kargo bedeli eklenmektedir.

NOT: Sınıf kapasitesi en fazla 6 kişidir. Yakın seviyeler aynı sınıfta gruplandırılmaya çalışılacaktır.

Satın Al

ETKİNLİK HAKKINDA:

e2 Genç Mühendisleri Türkiye’ye getirdiğimizden beri bizlere hep kitleri satın almanın mümkün olup olmadığını sordunuz. Artık cevabımız evet!  Zoom platformu üzerinden haftada bir gerçekleşecek programımızın her dönemi  5 atölyeden, programın tamamı ise 4 dönemden oluşuyor. Programımıza katılan öğrencilerimize, Young Engineers tarafından özel olarak üretilen ve 369 parçadan oluşan (motor ve pil kutusu dahil) kitlerimiz temin ediliyor ve kitler öğrencilerimizin oluyor. Kite sahip öğrencilerimizden, devam etmek istediği takdirde sonraki dönemlerde sadece 5 atölyenin ücreti olan 400 TL + KDV alınıyor.

Programımız, mekanik ve robotik modelleri keyifle inşa ederken, çocukları gerçek hayatta gördükleri makinelerin temel çalışma prensipleri ile tanıştırıp, eğlenceli vakit geçirmelerini hedefliyor.

Öğrencilerimiz, işleyeceğimiz konunun kısa bir teorik anlatımının ardından onlara daha önce temin edilmiş özel motorize kitler ve online öğrenci portalımız üzerinden paylaşılan yönergeler sayesinde 3 boyutlu modeller inşa edecekler. Bu sırada hem çok eğlenecekler hem de konuyu uygulamalı olarak gördükleri için çok daha iyi anlayacaklar.

Çevremizde gördüğümüz araçların modellerinden oluşan bu dönemde hem çok eğlenecek hem de merkezkaç, sürtünme kuvveti ve hareket iletimi gibi konulara değineceğiz.

KİTLER:

Motorize ve çoklu parçalı Play Machines kitleri yurt dışı merkezimiz ( Young Engineers Ltd., USA ) tarafından bu programa özel, online eğitim amaçlı olarak geliştirilmiştir. Programı satın aldığınızda size temin edilecek olan kit, 369 parça, motor, pil kutusu, lastik ve bu parçaları içine koyacağınız 12 bölmeli düzenleyiciden oluşur. Parçalar LEGO® ile uyumludur. Kit size açılmamış halde, paketli olarak teslim edilir. Pil kutusunu çalıştırmanız için gerekli pilleri içermez. (Daha detaylı bilgi için bizden Sıkça Sorulan Sorular kitapçığını isteyebilirsiniz)

Sizden Gelen Sorulara Göz Atmak için Tıklayınız!

DİĞER BİLGİLER:

* e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in  temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren global bir eğitim firmasıdır. 

* e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve e² atölyelerinde verilir.

* e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biridir. AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Konuyla ilgili detaylara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?