Online Play Machines-1 Ara Tatil Programı (6-10 Yaşlar İçin)

.

ETKİNLİK ADI: Online Play Machines-1 //15-19 Kasım Ara Tatil Programı

TARİH: 15-19 Kasım arası

SAAT: 10.30- 11.30 veya 12.30-13.30

YER: Online atölyelerimiz Zoom ve “online.yougengineers” Platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

SEVİYE: 6-10 yaş arası öğrenciler için uygundur.

ÜCRET:  5 gün/günde 1 saatten oluşan 1 hafta ücreti 500 TL + KDV’dir. Ayrıca 830 TL+KDV Kit ücreti mevcuttur.  x1 hafta için kit dahil toplam fiyat; 1.330 TL+KDV dir.  (İstediğiniz takdirde, aldığınız kit ile Genç Mühendislerin Düzenli Eğitim Programı Bricks Challenge a katılmak da mümkündür)

*Online atölyeler için kit almak zorunludur. Program sürecinde öğrencilerin bireysel olarak kaçırdığı atölyeler için telafi imkanı yoktur. Fakat öğrencilerin onlara temin edilen portal üzerinden gerçekleşen atölyelerin yönergelerine ve özetlerine ulaşmaları mümkündür. Atölyeyi kaçıran ve/veya geçmiş atölyeleri tekrar yapmak isteyen öğrenciler bu portala girerek geçmiş atölyelerin yönergelerine ulaşabilirler.

*Bir atölye sırasında tek kitten 1 model yapılabilir. Aynı aileden 2 kit alınması durumunda eğitim bedeline %10 kardeş indirimi uygulanır. Şayet aynı evden yaşları yakın 2 kardeş tek kiti paylaşarak atölyeye aynı seansta katılmak isterlerse, 2.çocuk için 1 haftalık kayıtta 250 TL+KDV fark ödenmesi gerekmektedir. 

*Küçük kardeşlerin atölye sırasında ağabey/ablalarının yanlarında olmaları derse katılan öğrencilerimizin dikkatini dağıtabilir. Bu konuda hassasiyetinizi rica ediyoruz.

*Sağlık çalışanlarına ve öğretim görevlilerine  eğitim bedeli üzerinden %10 indirim uygulanmaktadır. Sağlık çalışanı veya öğretim görevlisi iseniz, lütfen ödeme mailini aldığınızda belgenizi ibraz ederek bize bilgi veriniz.

NOT: Sınıf kapasitesi en fazla 6 kişidir. 

Kayıt Ol

ETKİNLİK HAKKINDA:

Zoom platformu ve size giriş bilgilerini sağlayacağımız online.youngengineers.org yönerge platformu üzerinden hafta içi her gün 1 saat şeklinde gerçekleşecek tatil programımız Play Machines 1, 5’er atölyelik 2 farklı dönemden oluşuyor. Programımıza katılan öğrencilerimize, Young Engineers tarafından özel olarak üretilen ve 421 parçadan oluşan (motor ve pil kutusu dahil) LEGO® ile uyumlu kitlerimiz ile Play Machines e özel bazı modelleri yaparken ihtiyacınız olacak ek yedek parçalar temin ediliyor ve kitler öğrencilerimizin oluyor.

Programımız, mekanik ve robotik modelleri keyifle inşa ederken, çocukları gerçek hayatta gördükleri makinelerin temel çalışma prensipleri ile tanıştırıp, eğlenceli vakit geçirmelerini hedefliyor.

Öğrencilerimiz, işleyeceğimiz konunun kısa bir teorik anlatımının ardından onlara daha önce temin edilmiş özel motorize kitler ve online öğrenci portalımız üzerinden paylaşılan yönergeler sayesinde 3 boyutlu modeller inşa edecekler. Bu sırada hem çok eğlenecekler hem de konuyu uygulamalı olarak gördükleri için çok daha iyi anlayacaklar.

KİTLER:

Motorize ve çoklu parçalı kitlerimiz yurt dışı merkezimiz ( Young Engineers Ltd., USA ) tarafından bu programa özel, online eğitim amaçlı olarak geliştirilmiştir. Programı satın aldığınızda size temin edilecek olan kit, 421 parça, motor, pil kutusu, lastik ve bu parçaları içine koyacağınız 12 bölmeli düzenleyiciden oluşur. Parçalar LEGO® ile uyumludur. Kit size açılmamış halde, paketli olarak teslim edilir. Pil kutusunu çalıştırmanız için gerekli pilleri içermez. Kite ek olarak Play Machines e özel bazı modelleri yaparken ihtiyacınız olacak ek yedek parçalar da paketsiz olarak temin edilecektir.

DİĞER BİLGİLER:

* e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in  temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren global bir eğitim firmasıdır. 

* e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve e² atölyelerinde verilir.

* e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biridir. AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Konuyla ilgili detaylara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?