Code Monkey Düzenli Kış Eğitim Programı (Mezunlarımız veya 8-12 yaşlar için)

.

ETKİNLİK ADI: Code Monkey Yeni Dönem (Online)

TARİH: 18 Eylül Haftasından itibaren; Her Hafta; haftada 1 gün

SEVİYE: Bricks Challenge veya Robo Bricks programında en az 3 dönem bitirmiş öğrencilerimiz ile 8-12 yaş arası  öğrenciler için uygundur.

ONLINE CANLI ATÖLYELER İÇİN  GÜN/ SAATLER:

*Online atölyelerimiz Zoom Platformu üzerinden en fazla 6 kişilik sınıflarda canlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Her Çarşamba/ 18:00-19:00 

Her Pazar/ 17:30-18:30 

ÜCRET: 1 dönem 8 haftadan oluşur. Programın tamamı 32 hafta yani 4 dönemden oluşur.

8 Haftalık Online Kur Ücreti: 2.400 TL (Kdv Hariç) + 600 TL Code Monkey Senelik Üyelik (Bir defaya mahsus /Zorunlu)*

*Eğitim bedeli üzerinden %10 kardeş indirimi veya % 10 Öğretim Görevlisi indirimi mevcuttur. İndirimlerden sadece biri uygulanır. Öğretim görevlisi iseniz, lütfen ödeme mailini aldığınızda belgenizi ibraz ederek bize bilgi veriniz.

*Kaçırılan atölyeler için telafi imkanı yoktur. Müsaitlik olursa aynı hafta içinde diğer sınıflara yönlendirme yapılabilir veya öğrenci kendi code monkey paneli üzerinden öğretmenin verdiği yönlendirmelerle görevleri kendi gerçekleştirebilir.

Kayıt Ol

ETKİNLİK HAKKINDA:

8-15 yaş arası için uygundur. 4 dönem uygulanır. 1 dönem (haftada 1 atölye olmak üzere) 8 hafta, toplamda 32 atölyeden oluşur.

SIIA CDOiE, EdTech Review gibi eğitim teknolojileri konusunda ileri gelen kurumlardan farklı kategorilerde farklı yıllarda yılın en iyisi seçilen CodeMonkey programı temelde çocuklara hesaplamalı düşünme becerisi kazandırır.

Coffescript programlama dilinin kullanıldığı CodeMonkey’de çocuklar giderek zorlaşan etaplardan oluşan bir Kodlama Serüveni’ne dahil olurlar.

Metin tabanlı kodlamayla ilk defa tanışacak veya daha önceden kodlama bilgisi olan çocuklar, her derste öğrendikleri temel kodlama bilgilerini kullanarak, o ders için belirlenmiş farklı görevleri yerine getirmeye çalışırlar.

Eğitmen, her bir öğrencinin gelişimini online olarak takip edebildiği öğretmen paneli sayesinde, öğrencinin programdan en verimli şekilde yayarlanmasını sağlabilmektedir.

Çocuklar, adım adım ilerledikleri kodlama serüveninde oldukça eğlenceli ve giderek karmaşıklaşan görevleri yerine getirirken hem çok keyif almakta, hem de farklı görevleri yerine getirmenin verdiği başarma duygusuyla kodlama konusunda kendilerine olan güvenleri artmaktadır.

Bilgi teknolojileri konusunda çocukları 21. yüzyıla hazırlamada başvurduğumuz kaynaklardan bir olan CodeMonkey programıyla, pratik bir şekilde daha az kod yazarak görev yerine getirmeyi çocuklara öğretirken, aynı zamanda onların hayatta karşılaştıkları farklı tür problemleri çözme, ve bir probleme çözüm alternatifleri üretebilme becerisini ve alışkanlığını kazandırmayı amaçlamaktayız.

DİĞER BİLGİLER:

* e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in  temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren bir global eğitim firmasıdır.

* e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve yüz yüze veya canlı online olarak gerçekleştirdiğimiz e² atölyelerinde verilir.

* e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biridir. AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Konuyla ilgili detaylara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?