Bodrum’da çalışacak eğitmenler arıyoruz!

.

Lego® ve benzeri yapı oyuncakları ile eğlendirerek öğret

Bizler öğrencilerin eğitim süreçlerine, öğrenme kapasitelerini geliştirerek ve onlara doğru ortamları hazırlayarak dahil olmak gerektiğini düşünüyoruz. Her çocuğun öğrenme tarzının farklı olduğunu biliyoruz; ancak bildiğimiz bir başka şey de başarılı bir eğitimde anahtar unsurun eğlence olduğu. Bu yüzden de titizlikle çalışarak, eğlenerek öğrenme metodunu kullandığımız uygulamalı atölyelerimizi geliştirdik.

Önemli Not: Atölye çalışmalarında çocuklara temel seviyede fen, teknoloji, mühendislik ve matematikle ilgili kısa (5-10 dk) teorik bilgi verecek olan eğitmenin, bu alanlarla ilgili bölümlerde lisans sahibi olması gerekmiyor. Eğitmenlerden herhangi bir müfredat oluşturmaları beklenmiyor. İlgili akışlar tarafımızdan eğitmene sağlanıyor. Eğitmenlerden beklentimiz atölye öncesi onlara sağlanan atölye akışlarını çalışmaları. Önceliğimiz ise çocukların dilinden anlayan ve onlarla doğru şekilde iletişim kurmada başarılı sorumluluk bilinci yüksek arkadaşlarla çalışmak.

 e² Genç Mühendisler Hakkında

 • e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in (STEM= Science, Technology, Engineering, Mathematics)  temellerini, LEGO®, K’NEX®ve/veya benzeri yapı oyuncaklarıyla eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren global bir eğitim firmasıdır.
 • e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve yüz yüze veya canlı çevrim içi olarak gerçekleştirdiğimiz e² atölyelerinde verilir.
 •  e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biridir. AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Konuyla ilgili detaylara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • 2008 yılında kurulan ve şu anda dünyada 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren Young Engineers 2017 yılından beri global müfredatlarını Türkiye’de uyguluyor.

Yaz Dönemi Boyunca Bodrum’da çalışacak yarı zamanlı eğitmenler arıyoruz!

e² Genç  Mühendislerin Bodrum’da anlaşmalı olduğu yaz okullarında gerçekleştireceği atölyelerde çalışmak üzere çocuklarla çalışma deneyimi olan  EĞİTMENLER  aranmaktadır.

İŞ TANIMI:

 • 4-6 yaş grubu çocuklarla 45 dk., 6-10 yaş grubu çocuklarla 60 dk. sürecek atölye çalışmalarını yapmak,
 • Program koordinatörü tarafından temin edilecek atölye müfredatlarını en iyi şekilde uygulamak,
 • Atölyeler için gerekli ekipmanları, atölye öncesinden kontrol etmek, atölye sırasında hasar görmemelerini sağlanmak ve sonrasında eksiksiz teslim etmek,
 • Programlara dair, müşterilerden ve uygulandığı merkezlerden gelen dönüşleri program koordinatörüne iletmek,
 • Programlara dair, müşterilerden ve uygulandığı merkezlerden gelen sorulara e² Genç  Mühendisler tarafından temin edilecek “Sıkça Sorulan Sorular” listesi kapsamında cevap vermek,
 • Çocukların atölye sırasındaki ihtiyaçlarına destek vermek, atölye sırasında düzen ve güvenliği sağlanmak.

ADAY KRİTERLERİ:

 • Okul öncesi veya ilkokul seviyesinde çocuklarla iletişim kurma becerisi ve bu yaş grubuyla herhangi bir atölye deneyimi olması,
 • Çocuklara ders anlatmayı sevmesi, LEGO® ve benzeri oyuncaklara ilgi duyması,
 • Eğlenirken/eğlendirirken max. 16 kişilik sınıflarda kontrol ve disiplini sağlayabilmesi,
 • Yaz döneminde Bodrum’da ikamet etmesi,
 • Kendi aracı ve ehliyeti olması.

  Başvuru için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. İlginiz için teşekkür ederiz 🙂

  × Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?