7-11 Yaş Özel Yılbaşı Atölyesi

.

ETKİNLİK ADI: Özel Yılbaşı Atölyesi  (Online)

TARİH: 1 Ocak Cuma, 1 saat

SEVİYE:  7-11 yaş arası öğrenciler için uygundur. Daha önce başka bir programımızda en az 1 kur bitirmiş 6 yaşlar da katılabilir.

ONLINE CANLI YILBAŞI ATÖLYESİ İÇİN SEANSLAR:

*Online atölyelerimiz Zoom Platformu üzerinden en fazla 6 kişilik sınıflarda canlı olarak aşağıdaki 2 farklı seansta gerçekleştirilmektedir. Yakın yaşlar aynı seansta gruplandırılacak, hangi seansa dahil olduğunuz bilgisi size senstan bir gün önce bildirilecektir.

SEANSLAR: 12:00 – 13:00 veya  14:30 – 15:30

ÜCRET: Yılbaşına özel bu promosyonda 90 TL + KDV’lik atölye ücreti 700 TL+KDV’lik Kit ücretine dahil edilmiştir. Yılbaşı atölyesi + Kit içeren özel Yılbaşı Paketinin fiyatı: 700 TL+KDV’ dir. Kitler kargo bedeli sizin tarafınızdan ödenecek şekilde Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir. ( İstanbul içi gönderimler 25 TL, şehir dışı gönderimler 35 TL civarı tutmaktadır)

KİTLERİMİZ NASIL:

Online atölyelerimiz ve yüz yüze atölyelere kendi kitiyle katılmak isteyen öğrencilerimiz için geliştirilen motorize ve çoklu parçalı kitlerimiz yurt dışı merkezimiz ( Young Engineers Ltd., USA ) tarafından programlarımıza özel olarak geliştirilmiştir. 421 parça, motor, pil kutusu, lastik ve bu parçaları içine koyacağınız bölmeli düzenleyiciden oluşur. Bu temel kit ile her biri 24 haftalık 3 farklı Young Engineers programına katılmak mümkündür. Parçalar LEGO® ile uyumludur. Kit size açılmamış halde, paketli olarak teslim edilir. Pil kutusunu çalıştırmanız için gerekli pilleri içermez. Kitin ücreti eğitim ücretinden farklı olarak 700 TL (KDV hariç)’dir.

Kayıt Ol

ETKİNLİK HAKKINDA:

1 Ocak Cuma günü online canlı olarak Zoom platformu üzerinden gerçekleşecek olan Yılbaşı Atölyelerimizde katılımcılarımız atölye kapsamında sizlere temin edilen kitler ile motorlu Noel Baba Kızağı inşaa edecekler. Bu atölye onları yaratıcı olmaya teşvik edip, onları temel fizik prensiplerinden sürtünme kuvveti ile tanıştıracak.

DİĞER BİLGİLER:

* e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in  temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren global bir eğitim firmasıdır. 

* e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve yüz yüze veya canlı online olarak gerçekleştirdiğimiz e² atölyelerinde verilir.

* e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biridir. AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Konuyla ilgili detaylara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

× Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?