Ana Sayfa / BİTEN ETKİNLİK / 7-12 Yaş Özel Yılbaşı Atölyesi

7-12 Yaş Özel Yılbaşı Atölyesi

.

ETKİNLİK ADI: 7-12 Yaş Özel Yılbaşı Atölyesi

TARİH: 29 Aralık, Cumartesi

SAAT: 16:30 – 18:45

YER: Malte Business Center, Maltepe

SEVİYE: 7-12 yaş arası kız ve erkek öğrenciler için uygundur.

ÜCRET: 1 atölyeden oluşan özel etkinliğimizin ücreti 90 TL’dir.

NOT: Sınıf kapasitesi toplam 8 kişidir.  Atölyemiz 75 dakika sürer.

Satın Al

ETKİNLİK HAKKINDA:

29 Aralık Cumartesi günüi Malte Business Center’da gerçekleşecek olan Yılbaşı Atölyemiz  tek etkinlikten oluşmaktadır.

e² Genç Mühendisler’in STEM Programları katılımcılarımızı LEGO® ile  yaratıcı olmaya teşvik edip, onları bilim, teknoloji, mühendislik ve matematiğin (STEM) temel kuralları ile buluşturacak.

Yılbaşına Özel LEGO® atölyemizde öğrencilerimiz, basınç ve yüzey alanı ilişkisini işleyeceğimiz kısa bir teorik anlatımının ardından onlara temin edeceğimiz özel motorize LEGO® kitleri ile Noel Baba’nın Kızağını inşa edecekler. Bu sırada hem çok eğlenecekler hem de konuyu uygulamalı olarak görecekleri için çok daha iyi anlayacaklar.

DİĞER BİLGİLER:

* e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in  temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren bir global eğitim firmasıdır.

* STEM: İngilizce; Science (Fen), Technology ( Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics ( Matemetik) ‘in baş harflerini temsil etmektedir. Çocuklara erken yaşta bu alanları sevdirmeyi amaçlayan, konulara bütünsel ve uygulamalı olarak öğretildiği bir eğitim yaklaşımıdır.

* e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve e² atölyelerinde verilir.